Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rekonstrukce a moderní stěrky

Plánujete rekonstrukci či úpravu Vašeho bydlení? Přemýšlíte mít něco jiného než ostatní? Prohlídněte si odkaz a třeba Vás osloví.

                                                       http://www.modernisterky.cz/

 

 

Co jsou to stěrky a proč je použít

V dnešní době vysoce vzrůstá poptávka po designových interiérech, ať už ze stran koncových zákazníků, designérů nebo samotných architektů. A pokud vás již také omrzely kachličky a tapety, jste na správné adrese. Naše moderní stěrky nabízejí mnoho možností, jak kreativně využít jakýkoli prostor tak, abyste se v něm cítili příjemně, útulně či luxusně.

Moderní stěrky jsou oblíbený způsob úpravy zdí, podlah, schodů a dalších ploch. Existuje několik používaných variant, záleží na tom, co si vy sami představujete. V našem sortimentu najdete dekorativní stěrky Marmolino Betone, Benátský štuk, Marmolino Travertino, Decorten, Marmolino Venezio a Marmolino Travertino luminex nebo odolnější epoxidové stěrky, například od firmy Elekta.

Typy stěrek

Moderní stěrky můžeme rozlišit na dva typy - klasické dekorativní stěrky a epoxidové stěrky. Dekorativní stěrky patří do obytných místností a řadí se sem např. Benátský štuk, Marmolino či Decorten, zatímco epoxidové stěrky se díky své voděodolnosti umisťují do náročnějších prostor - na podlahy, do koupelen, kuchyní či exteriérů.

TOPlist